Aktuální informace

Biologická olympiáda 2021/22

Témata jsou letos opět zajímavá - Drž si balanc! aneb Rovnováhy a zpětné vazby v přírodě (pro vyšší gymnázium) a Jak přežít zimu (pro nižší gymnázium).

Letošní 56. ročník doufejme proběhne v normálním režimu, tedy školní kola na školách, praktické úkoly prakticky... Bližší informace najdete přímo na stránkách biologické olympiády, nebo se můžete informovat u svých vyučujících biologie a přírodopisu. Odkaz na stránky najdete zde: 

https://biologickaolympiada.czu.cz/cs/r-11830-aktualni-rocnik

Zlatý list – soutěž o přírodě v přírodě

Zběhovec, česnáček, vřetenuška - podivné to pojmy, čeština si s námi pěkně hraje. Jsou to jména tří z deseti organismů, které měli za úkol poznat a …

Šikovní biologové v krajském kole BIO

Na začátku jara proběhla krajská kola biologické olympiády pro žáky vyššího gymnázia.

Geologie a paleontologie jako fascinující vědy

Zkameněliny trilobitů, otisky kmenů prvohorních plavuní a přesliček, na první pohled nenápadné vltavíny, na druhou stranu umělé drahokamy... To je …

Naši partneři

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 217 790
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc