Den otevřených dveří

Den otevřených dveří pořádá Gymnázium Jakuba Škody pravidelně každý rok začátkem prosince. Účelem akce je seznámit zájemce o studium na naší škole s celou školou - učebnami, vybavením, vyučujícími, aktivitami apod. Na všechny návštěvníky Dne otevřených dveří čekají prezentace odborných učeben, ukázka debaty z Debatní ligy, demonstrace ovládání a programování robota ze soutěže Robosoutěž, pokusy z fyziky, chemie, různé výtvarné techniky atd…

Tradičně probíhá také setkávání rodičů s vedením Gymnázia. Na tomto setkání mají zájemci možnost dozvědět se nejnovější informace o přijímacím řízení a studiu na GJŠ. Na tuto besedu v aule školy vždy navazuje schůzka pro rodiče žáků, kteří se zúčastní přípravných kurzů k přijímacímu řízení.

Současně je tento den i příležitostí pro bývalé i "velmi bývalé" :) absolventy navštívit svoji školu a podívat se, co nového se událo a co všechno se vybudovalo a zlepšilo oproti dobám, kdy na naší škole studovali.  A samozřejmě také možností pozdravit své bývalé učitele, ve kterých mnozí z nich za léta studia našli dobré přátele.

Naši partneři

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 217 790
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc