Den otevřených dveří

Den otevřených dveří proběhl na Gymnáziu Jakuba Škody 6. prosince 2023 od 14 do 18 hodin. Účelem akce bylo seznámit zájemce o studium na naší škole s celou školou - učebnami, vybavením, vyučujícími, aktivitami apod. Na všechny návštěvníky Dne otevřených dveří čekají prezentace odborných učeben, ukázka debaty z Debatní ligy, demonstrace ovládání a programování robota ze soutěže Robosoutěž, pokusy z fyziky, chemie, různé výtvarné techniky atd…

Tradičně probíhá také setkávání rodičů s vedením Gymnázia. Na tomto setkání mají zájemci možnost dozvědět se nejnovější informace o přijímacím řízení a studiu na GJŠ. Na tuto besedu v aule školy navazuje schůzka pro rodiče žáků, kteří se zúčastní přípravných kurzů k přijímacímu řízení.

Současně je tento den i příležitostí pro bývalé i "velmi bývalé" :) absolventy navštívit svoji školu a podívat se, co nového se událo a co všechno se vybudovalo a zlepšilo oproti dobám, kdy na naší škole studovali.  A samozřejmě také možností pozdravit své bývalé učitele, ve kterých mnozí z nich za léta studia našli dobré přátele.

Program dne otevřených dveří

Den otevřených dveří 2023

Ve středu 6. prosince se gymnázium otevřelo veřejnosti při Dni otevřených dveří, poskytující nevšední příležitost návštěvníkům nahlédnout do světa …

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc