V soutěži Naší přírodou jsme dost dobří!

  3.4.2024  Aktuality

Víte, co znamená pojem ošupení hadů, že naší nejvyšší trávou je rákos, nebo že naším největším motýlem a současně i největším motýlem evropským je martináč hrušňový? To jsou otázky ze soutěže Naší přírodou, které se zúčastnili zástupci nižšího gymnázia.

V úterý 26. března 2024 se na BIOS Přerov uskutečnilo finále soutěže Naší přírodou. V této soutěži se zápolí ve čtyřech oborech a dvou kategoriích. V těžké konkurenci mladších soutěžících v oboru společenstva lidských sídlišť zvítězil Miroslav Hejda ze sekundy a a jako náhradník se v oboru společenstva polí, luk a pastvin umístil na třetím místě. Mezi staršími účastníky excelovali Anna Hrazdirová z tercie a ve dvou kategoriích – společenstvo polí, luk a pastvin a společenstvo lesa a Cyril Kučera z kvarty b ve společenstvu vodního prostředí. Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za velmi kvalitní reprezentaci školy.

Mgr. Jana Bartoníková

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc