Výlet prim do Dinoparku a ZOO Vyškov

  14.6.2024  Aktuality

Ve čtvrtek 6. 6. 2024 jsme spolu s primou b jeli do Vyškova do Dinoparku a následně do ZOO.

V osm hodin jsme vyjeli bez potíží autobusem a zhruba hodinu trvalo, než jsme dorazili do Vyškova. Cesta také proběhla bez jakýchkoliv komplikací, což jen pomohlo zážitek ještě víc zpříjemnit. Po příjezdu do Vyškova to však zas až tak dobře nevypadalo. Před ZOO a tím pádem i před místem, kde se nastupovalo do dinovláčku odvážejícího návštěvníky do dinoparku, byla dlouhá řada čítající desítky dětí. A právě v této řadě jsme uvízli asi na hodinu. Nakonec jsme se ale konečně dočkali odvozu, ačkoliv pěšky bychom tam už dávno došli (což nejde). Cesta vláčkem byla také skvělá, mávali jsme kolemjdoucím a autům projíždějícím kolem. Bylo to velmi zábavné. Po příjezdu do dinoparku jsme dostali rozchod a měli jsme čas si ho projít nebo si něco koupit či nafotit fotky na památku. Chodili jsme po skupinkách, nikdo nesměl chodit sám. Také jsme navštívili 4D kino, což byl velice zajímavý zážitek. Nakonec nás ještě čekala návštěva rodinné ZOO. Opět jsme dostali skupinkový rozchod a možnost podívat se na zajímavá a třeba i exotická zvířata.

Výlet byl doopravdy užasný a doufám, že si něco podobného zase zopakujeme. Velký dík také patří kantorům, kteří s námi výlet podnikli a to jmenovitě: Bohdanu Borůvkovi, Janě Grešové a Janě Bartoníkové. Moc děkujeme. 

Kateřina Orálková, prima a

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc