Lesní pedagogika - program pro sekundy

  31.5.2024  Aktuality

Hledáte inspirativní zážitky pro vaše děti v přírodě? Přidejte se k našim lekcím lesní pedagogiky!

Toto je část reakce sekundána na den strávený v lese, vytvořil krátký inzerát na propagaci programu. Žáci obou sekund se v minulých dnech zúčastnili výuky v terénu - v bývalé bochořské bažantnici jim žáci lesnické školy připravili několik praktických úkolů. Přikládám další postřehy:
...Viděli jsme makety přístrojů, které se používají na těžbu dřeva, hráli jsme hry založené na práci lesníků. Každému bych doporučil, aby absolvoval tento bezvadný program!... Přemisťovali jsme klády na lanu s kladkami, zopakovali si trochu chemie a procvičili proces fotosyntézy... Stavěli jsme z dřívek samonosný most ( ne všem skupinám se to povedlo!)... Měli jsme rozpoznat názvy bylin a sestavit cyklus dřeva od semínka až po dřevěný dům... Lesníci byli pohodoví, bylo nám s nimi dobře a program jsme si docela užili...

Akci nám zorgnizovala paní Ing. Klevarová z Vojenských lesů, moc jí za to děkujeme!

Za obě sekundy Mgr. Jana Bartoníková

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc