Závod dračích lodí DRAGON FORCE CUP

  25.10.2022  Aktuality

V pátek 21. října 2022 se uskutečnil na řece Bečvě závod dračích lodí DRAGON FORCE CUP.


Na desetimístné lodi navíc s bubeníkem a kormidelníkem poměřili své síly školní týmy z Přerova na trati 100 m. Naše gymnázium reprezentovalo pět posádek. V kategorii ZŠ a nižších gymnázií obsadil tým s názvem Škodovi draci 1. místo. V kategorii středních škol a vyšších gymnázií na stříbrný stupeň vítězů vystoupily posádky Elita GJŠ a na bronzová Aurora.

Výborně zorganizovaný závod si užili všichni závodníci, jen z Gymnázia Jakuba Škody nás bylo 69. O podporu fanoušků z řad rodičů a dalších příbuzných jsme neměli nouzi. O zvyšující se popularitě tohoto kolektiv stmelujícího sportu svědčí i to, že někteří z prarodičů neváhali přijet svou vnučku podpořit až ze Zábřehu na Moravě.

Už se všichni těšíme na květnový závod dračích lodí, který proběhne na přerovské laguně na trati 200 m. Ten bude pro nás důležitým kvalifikačním závodem na Mistrovství České republiky.

Mgr. Zuzana Červená
 

Štítek: Soutěže

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc