Vítězství v okresních kolech MO

  5.5.2022  Aktuality

V dubnu proběhlo okresní kolo Matematické olympiády kategorií Z6, Z7 a Z8. Ve všech třech kategoriích žáci naší školy zvítězili.

V kategorii Z6 obsadil 1. místo Daniel Žydel z primy a a druhé místo Ondřej Budník z primy b. Úspěšnými řešiteli se také stali Anna Hrazdirová z primy a a Antonín Grénar z primy b.

Kategorii Z7 plně ovládli naši žáci. Vyhrála Kristýna Konečná ze sekundy b před Beátou Březíkovou ze sekundy a, třetí místo obsadil Matyáš Krč ze sekundy b a úspěšným řešitelem na 4.místě byl také Oto Skýpala ze sekundy a.

A konečně kategorii Z8 vyhrála Nicol Plšková z tercie a.

Podrobné výsledkové listiny všech kategorií najdete vpravo v sekci Přílohy.

Všem úspěšným řešitelům gratulujeme a všem našim žákům, kteří se okresního kola zúčastnili, děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Jitka Čtvrtníčková
předsedkyně PK matematiky

Štítky: Soutěže Úspěchy

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc