Školní kolo Pythagoriády 2022

  1.11.2022  Aktuality

Před prázdninami proběhlo školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda, kterého se zúčastnili všichni žáci nižšího stupně gymnázia.

Mezi primány byl nejlepší Vlastimil Pluhař z primy a, druhé místo společně obsadili Lenka Bednářová z primy b a Adam Rohan z primy a. Kategorie pro sekundy má dva vítěze: Annu Hrazdírovou ze sekundy a a Filipa Jančíka ze sekundy b, třetí skončil Lukáš Mihola ze sekundy a. Také mezi terciány máme dva vítěze, vyhráli společně Beáta Březíková a Ota Skýpala, oba z tercie a, třetí se umístil Matyáš Krč z tercie b. V kategorii určenou pro kvarty zvítězil František Nadymáček z kvarty b, druhé místo obsadili Kryštof Olša a Barbora Pinková, oba z kvarty a a Šimon Oulehla z kvarty b.

Nejlepší řešitelé se také zúčastní okresního kola Pythagoriády, které proběhne 22. listopadu na naší škole.

V přílohách najdete výsledkovou listinu.

Štítek: Soutěže

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc