Školní kolo Matematického klokana

  30.3.2022  Aktuality

V pondělí 21.3. proběhlo školní kolo mezinárodní soutěže Matematický klokan.

Na naší škole se této soutěže zúčastnilo 110 žáků.

V kategorii Benjamin obsadily společně první místo Viktorie Blažková ze sekundy a a Hana Angela Ševčíková ze sekundy b. Třetí místo obsadil Matyáš Krč, také ze sekundy b.

Kategorii Kadet vyhrál Jonáš Menšík, druhý byl Lucian Poljak a třetí Josef Ministr, všichni jsou z kvarty b.

Kategorii Junior vyhrál Jáchym Kouba ze sexty a, druhý se umístil Štěpán Pospíšil z kvinty a a třetí byl Daniel Hostášek ze sexty a.

A konečně nejtěžší kategorii Student vyhrála Vendula Onderková před Annou Pecháčkovou, obě děvčata jsou z oktávy a. Třetí místo obsadila Dominika Filipová ze septimy b.

Výsledková listina prvních deseti řešitelů z každé kategorie visí na nástěnce matematiky v 1. patře a je k dispozici také zde v přílohách, celkové výsledky zjistí žáci u svých vyučujících matematiky. Vítězům gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

Za PK matematiky
Jitka Čtvrtníčková

Štítek: Soutěže

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc