Naši debatéři bodovali v Hradci

  28.3.2022  Aktuality

Ve dnech 25. - 27. března 2022 se v Hradci Králové konal Společný turnaj Debatní ligy a Debate League.

Náš klub byl zastoupen třemi týmy. Týmu Neutrality ve složení Tomáš Galnor, Filip Vrťo (z oktávy a) a Pavel Hradil (z kvinty b) se podařilo ovládnout anglický turnaj a umístili se na výborném prvním místě.

Další týmy debatovaly česky. Pozitivity měly členy: Vojtěch Mudra, Michael Jurčík a Jaromír Nezhyba (všichni ze septimy a) a byli z celkového počtu dvaceti sedmi týmů pátí a nově utvořený tým Talentíci ve složení Zuzana Dreiseitlová (tercie b), Daniel Habáň (tercie a) a Vojtěch Jemelka (1a) skončili na pěkném třináctém místě.
V anglickém turnaji se stal druhým nejlepším řečníkem turnaje již tradičně Filip Vrťo.

Ve všech debatách se počítají body za jednotlivé řeči a při jejich součtu je možné získat odznáčky pro jednotlivce. Bronzový odznáček si odvezl Pavel Hradil a Michael Jurčík a stříbrný odznáček získal Jaromír Nezhyba.

Díky účasti na turnajích v této sezóně a skvělým výsledkům se podařilo týmům Neutrality i Pozitivity probojovat se do finále anglické ligy a týmu Neutrality i do finále české ligy, které se bude konat v dubnu.

Všechny informace budou oznámeny na naší debatní nástěnce ve druhém patře budovy GJŠ.

Gratulujeme a moc držíme palce, ať se podaří další výborné umístění.

Iva Herčíková

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc