Okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce.

  1.3.2024  Aktuality

V průběhu února se ve Středisku volného času Atlas a Bios konala okresní kola Konverzační soutěže v AJ. Ve všech kategoriích dosáhli naši studenti výborných výsledků.

Kategorii IB pro primy a sekundy víceletých gymnázií zcela ovládli naši studenti. Ladislav Hanák z primy a zvítězil a Martin Janďourek z primy B obsadil druhé místo.

V kategorii IIB pro tercie a kvarty získala Nela Steiningerová z tercie b čtvrté místo a Barbora Hanáková z tercie a obsadila místo druhé, kterým si zajistila postup do krajského kola.

Do krajského kola postupují i naši zástupci v kategorii IIIa pro střední školy a gymnázia, a sice Martin Pavlík ze 3B z druhého a Kamila Malíková ze septimy b ze třetího místa.

Všem výše uvedeným studentům blahopřejeme k dosaženým výsledkům a Zuzce, Martinovi a Kamile budeme držet pěsti v krajském kole.

Eva Riedlová, za PK AJ

Štítky: Soutěže Úspěchy

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc