Návštěva Francouzského institutu v Praze

  7.11.2023  Aktuality

Ve čtvrtek 2.11. jsme, jakožto dlouholetí studenti francouzského jazyka z kvint, sext a septim, brzy ráno vyrazili do Francouzského institutu v Praze.

Po přivítání jsme absolvovali interaktivní semináře s rodilými mluvčími na téma ,,média” a ,,orientace ve městě”. Zapojili jsme se
do konverzace a zábavných aktivit, při kterých jsme si procvičili své znalosti jazyka. Poté jsme v kině Francouzského institutu zhlédli nový film Tři mušketýři: D’Artagnan, který se nám velmi líbil a doporučujeme ho i těm, kteří se francouzštině nevěnují.

Nakonec jsme šli na oběd a nezapomněli si koupit “ tradiční” trdelník. Celý program je pro nás motivací k dalšímu studiu francouzštiny a k poznávání francouzské kultury.

Ema Ročáková, Tereza Tichá, sexta a
 

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc