Na exkurzi v FHS Wiener Neustadt

  6.3.2023  Aktuality

V pátek 24.2. jsme se vydali do Rakouska na Den otevřených dveří školy FH Wiener Neustadt.

Cesta byla zdlouhavá a náročná, ale naštěstí jsme vše v pořádku zvládli. Hned u vchodu nás přivítala milá paní Frau Zlatkov , která nám vysvětlila, jak bude prohlídka probíhat a kde se nachází různé fakulty. Pak jsme se vydali autobusem do centra, kde se nacházela fakulta Business v angličtině. Zde jsme prošli celou školou, dozvěděli jsme se různé zajímavosti ať už o přijímacím řízení, vybavení školy či náročnosti studia přímo od studentů a profesorů.

Nakonci prohlídky školy nám dvě studentky ze Slovenska odpověděly na všechny dotazy a my jsme se vydali zpět na ostatní fakulty. Zde na nás již čekal zbytek studentů z jiných škol a také občerstvení. Den jsme si užili a nabyli jsme nových vědomostí o možnosti studia v zahraničí.

Eliška Herinková, septima a

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc