Debatéři v Olomouci

  5.3.2023  Aktuality

Ve středu 22.2.2023 se v Olomouci konal Miniturnaj Debatního poháru. Krásné prostory Muzea umění Olomouc si celý den užily i tři týmy z GJŠ: Přerovský smog, Rybičky z Bečvy a Hanáci.

Po třech debatách se tým Přerovský smog (J. Nezhyba, K. Olša, K. Malík, M. Harašta), umístil na výborném druhém místě. Jeho dva členové: Jaromír Nezhyba (z oktávy a) a Kryštof Olša (z kvarty a) se navíc stali nejlepšími mluvčími celého turnaje. Rybičky (Z. Dreiseitlová, E. Podstrelená, T. Křížovská) a Hanáci (V. Jemelka, J. Ondrůšek, M. Kleiber) se shodně umístili na šestém místě.

Všem týmům děkujeme za reprezentaci a snahu získat nové debatní zkušenosti, navíc v prostorách, které nejsou primárně určeny pro debatu. Spojení muzejních prostor a debatního turnaje bylo moc zajímavé.

Tato jednodenní akce byla mimořádná, ale debatní klub GJŠ se už v březnu chystá do Hradce Králové, kde proběhne další ligový turnaj.

Iva Herčíková

Štítek: Soutěže

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc