Land Art 2022

  25.10.2022  Aktuality

Ve středu 19. října se už pošesté proměnilo náměstí TGM v Přerově v unikátní přírodní koberec.

Každý rok zadáváme jeho nové téma, tentokrát to bylo slunce jako symbol života. Účastníci si přinesli šišky, kaštany, větvičky, šípky, květiny, žaludy, barevné listí, jablíčka, hrušky, dýně, kukuřičné klasy, vysoké traviny, popínavky a další přírodniny. My jsme na náměstí připravili obrys slunce s paprsky z našich zásob. Vnitřek pak bylo potřeba vyplnit donešeným materiálem v podobě různých obrazců.

Studenti Gymnázia Jakuba Škody koordinovali účastníky, moderovali, připravovali čaj a drobné občerstvení a také sami tvořili. Jako vždy obdrželi tvůrci koberce připínací placky a bonbony.

Každoroční oslava podzimu se povedla a na náměstí přišlo velké množství nadšených lidí. Mezi účastníky dvakrát zavítal i novopečený primátor Petr Vrána, aby pochválil nápaditost zejména dětských výtvarníků.

Přerovská Kabelová televize připravila o akci také krátkou reportáž.

Za PK VV Helena Netopilová
 

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc