Krajská kola biologických soutěží

  30.5.2022  Aktuality

V teplých květnových dnech pokračovaly biologické soutěže pro nižší gymnázium krajskými koly.

Velký úspěch Kristýny Tomiškové z tercie a!
V biologické olympiádě kategorie C se v silné konkurenci umístila na skvělém druhém místě, úspěšným řešitelem byl i Robin Botor z kvarty b. V kategorii D byli také úspěšnými řešiteli Fedor Dulanský ze sekundy b a Karolína Židlíková ze sekundy a.

Další velký úspěch v krajském kole Zlatého listu zaznamenalo v rozáriu v Olomouci družstvo starších žáků - ve složení Fedor Dulanský, Matyáš Krč, Anna Lukešová (sekunda b), Denis Peťka a Kristýna Tomišková (tercie a) se umístili na druhém místě. Družstvo mladších (Anna Hrazdirová, Radim Dostál, Marek Škrabal z primy a, Kristýna Gajdošová, Andrea Zbořilová, Agáta Heryánová z primy b) skončili desátí.

Předmětová komise biologie děkuje všem nadějným přírodovědcům za vzornou reprezentaci školy a přeje jim hodně elánu při řešení úkolů  biologické olympiády i v příštích letech. 

J. Bartoníková

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc