Jak dopadl YPEF?

  7.4.2021  Aktuality

Co je to YPEF? Čeho se týká? Čtěte dále v článku…

Dne 6.dubna proběhlo v Lipníku nad Bečvou (letos pouze online) místní kolo přírodovědné soutěže YPEF. Tato akce je organizovaná Střední lesnickou školou v Hranicích. Je zaměřena nejen na teoretické, ale hlavně na praktické znalosti o přírodě, a to v oblastech botaniky, zoologie, mykologie i lesnictví.

Soutěží v ní tříčlenná družstva. Naši studenti (bylo jich celkem 24) se této soutěže zúčastnili již podruhé a obsadili opět krásná místa. Někteří z nich postupují do regionálního kola. Mezi postupujícími jsou tito studenti z vyššího gymnázia – Anna Pecháčková (VII.a), Ondrej Dulanský (VII.a) a Filip Vrťo (VII.a). Z nižšího gymnázia postupují tito žáci – Robin Botor (III.b), Josef Doležel (III.b) a Vojtěch Herinek (III.b). Diplomy naleznete v příloze.

Všem studentům děkujeme za reprezentaci školy a věříme, že jste si tuto zajímavou soutěž užili.

PK biologie

Štítek: Soutěže

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc