„Docházkový“ sportovní kurz pro septimy

  17.6.2022  Aktuality

První červnový týden se nesl pro septimu A a B ve sportovním duchu.

Žáky, kteří se nezúčastnili sportovního kurzu v Chorvatsku, čekaly dny na lodích na řece Bečvě, plavání v bazénu, softball, kuželky, základy pohybu na horolezecké boulder stěně v Basecampu, míčové hry a discgolf na Laguně.

Každý den jsme zahájili různými pohybovými hrami, po nichž následovalo protahovací cvičení. Naučili jsme se i jogínský Pozdrav slunci. V průběhu kurzu jsme v Teplicích nad Bečvou navštívili aragonitové jeskyně.

Celý kurz probíhal v pohodové a přátelské atmosféře a prověřil nejen naše sportovní dovednosti. Soutěžili jsme mezi sebou v jednotlivcích i týmech. Vyhodnocením výsledků byl kurz uzavřen jako jeden z nejlepších týdnů ve třetím ročníku vyššího gymnázia.

Aneta Peloušková, VIIa
 

Štítek: Studentský život

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc