Jak si vedli „Draci z GJŠ“?

  17.6.2022  Aktuality

V sobotu 28. května proběhl v areálu Laguna Přerovský festival dračích lodí. Naší školu reprezentovala tři družstva.

Mezi nimi se letos poprvé zúčastnil tým primy A s názvem Nirvanic. „ Na závodech se nám moc líbilo. Byla tam příjemná atmosféra, i přes to, že jsme se neumístili na předních příčkách, jsme si užili. Je to zajímavá zkušenost a těšíme se na další závod,“ řekla za všechny členka týmu Barbora Hanáková.

V celodenním maratonu s pádly v ruce se neztratila ani zbývající družstva. V závodě na 200 m v kategorii ZŠ a odpovídajících ročníků gymnázií skončili Zaprodanci na druhém místě.

Mužstvo žáků vyššího gymnázia Dejvovi draci (jako jediné přihlášené družstvo středních škol) závodilo se zkušenými posádkami dospělých v kategorii FUN. Svými časy na trati 200 m a ještě náročnější kilometrové přesvědčili všechny o svých fyzických kvalitách, když jim v cílové pásce ukázali záda s logem školy na dresu.

Nesmíme však usnout na vavřínech, musíme zapracovat na fyzičce a vylepšit techniku. 24. června nás na Brněnské přehradě totiž čeká vyvrcholení našich „dračích aktivit“, Mistrovství České republiky.

Držte nám palce!!

Mgr. Zuzana Červená
 

Štítky: Soutěže Úspěchy

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc