Biologická olympiáda 2021 - školní kolo

  8.4.2021  Aktuality

Jak moc velký rozdíl je mezi vodovodní vodou a minerálkou? A zkoušeli jste někdy, jestli umí vajíčko plavat?

To byly některé z úkolů, který plnili účastnící letošního školního kola biologické olympiády. Probíhalo on-line, jako většina letošních soutěží v pondělí 29. 3. 2021.

Soutěž měla tři části – praktický úkol, testové otázky a poznávání organismů. Z naší školy se zúčastnilo celkem 22 žáků ve všech kategoriích. V nejmladší kategorii D zvítězila Beáta Březíková z primy a, druhá byla Marie Sohlichová a třetí Kristýna Tomišková, obě ze sekundy a. V kategorii C vyhrála Kateřina Hrazdirová z kvarty a, druhá byla Lucie Hrubá z kvarty b a třetí Anna Navrátilová z tercie b. V kategorii B byla nejlepší Klára Minarovičová z druhé a a druhé místo obsadila Zuzana Škvárová z 1.b. V nejstarší a nejtěžší kategorii A zvítězil Karel Prinz ze septimy b, na druhém až třetím místě se společně umístili Ondrej Dulanský a Filip Vrťo, oba ze septimy a.

Všem účastníkům soutěže děkujeme za přípravu a účast a postupujícím přejeme hodně úspěchů v krajských kolech.

PK biologie

Štítek: Soutěže

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc