Studuj na nejlepších světových univerzitách! Zkus to taky!

  11.1.2023  Aktuality

… vzkazuje talentovaným studentům naše absolventka Radka Pallová studující na Princetownu v New Jersey.

Zájem o historii ji přivedl na nejprestižnější světové univerzity.

Zní to tak trochu jako pohádka, ale za úspěchem čtyřiadvacetileté studentky Radky Pallové z Přerova je především dřina. Maturovala na Gymnáziu Jakuba Škody, tituly bakaláře a magistra získala na Cambridgeské univerzitě ve Velké Británii a v současné době studuje historii na jedné z nejprestižnějších amerických univerzit v Princetonu. Za své excelentní akademické výsledky byla na své St John‘s College oceněna za svůj zápal a obrovský potenciál mnoha vyznamenáními. Mimo jiné absolvovala výměnný pobyt s Georgetown University v USA, kurzy archeologie v Římě a Aténách,a stáž na výzkumném institutu v Knossu,“ prozradila o úspěšné studentce Karin Gracia z PR agentury Bison Rose.

Povídání o Radčině celé cestě najdete v lednovém čísle Přerovských listů.

Více o studiu a v zahraničí prozradila manažerka programu Scholarship Jana Wittbergerová:

„Díky stipendiu se mohou studenti věnovat svému zaměření pod vedením celosvětově respektovaných kapacit na univerzitách ve Velké Británii, USA a dalších zemích světa. Výběr oboru, univerzity i země studia je čistě na studentech Program je určen pro studenty a studentky do 33 let s českým občanstvím či povolením k trvalému pobytu v ČR, kteří touží studovat na zahraniční univerzitě a jejichž finanční situace jim neumožňuje studium realizovat pomocí svých nebo rodinných prostředků. Přihlášku musí zájemci poslat nejpozději do 18. ledna.

Tak svou šanci nepropásněte!!!

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc