Zájezd do Alp 2024

  26.3.2024  Aktuality

Tento rok se již po páté konal lyžařský zájezd do Alp.

Hned po příjezdu všechny uvítal příjemný personál pensionu Tyrol. Nadšení lyžaři a snowboarďáci si čtyři dny užívali rozmanitých sjezdovek v lyžařském areálu Hochkönig, který je jednou z největších lyžařských oblastí v Salzbursku.

Ačkoliv nebyly sněhové podmínky tento rok zdaleka ideální a provoz areálu byl omezený, tak přesto si studenti včetně učitelů zájezd náramně užili. Dlouhé, prostorné a prakticky prázdné sjezdovky, romantické traverzy, modré, červené i náročnější černé sjezdovky, fun parky, vynikající jídlo, krásné výhledy, skvělá parta kamarádů, učitelé pro každou legraci a žádná škola. Co víc si ještě přát? Každý si zde zkrátka přišel na své.

Video ze zájezdu najdete na stránce... Media - Videa o škole - Videa ze školních akcí

Valentýna Výstřelová, Nicol Nevrlová VIIa

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc