YPEF - postupujeme dál!

  31.5.2021  Aktuality

Další kolo YPEF proběhlo pro naše družstva opět velmi úspěšně. A jedeme dál!!

Dne 20. května 2021 proběhlo regionální kolo přírodovědné soutěže YPEF, kde naši školu reprezentovala dvě družstva. Vzhledem k aktuální covidové situaci proběhla soutěž online. Za nižší gymnázium naši školu reprezentoval tým tercie b - Robin Botor, Josef Doležel a Vojtěch Herinek.  Druhou skupinou byli žáci septimy a – Anna Pecháčková, Ondrej Dulanský a Filip Vrťo.

Soutěž YPEF je velice náročná a vyžaduje opravdu velké znalosti z oblasti botaniky, zoologie, ekologie a lesnictví a všeho kolem něj. A to nejen po teoretické stránce, ale i po stránce praktické. Naše družstva si vedla skvěle. Tým nižšího gymnázia obsadil ve velké konkurenci úžasné 3. místo. Družstvo vyššího gymnázia se umístilo na 1. místě a postupuje do celostátního kola, které by se mělo konat na podzim tohoto roku.

Všem našim soutěžícím moc gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

Předmětová komise biologie

Štítky: Soutěže Úspěchy

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc