Výsledky školního Matematického klokana

  21.3.2023  Aktuality

V pátek proběhlo školní kolo mezinárodní soutěže Matematický klokan. Na naší škole se jí zúčastnilo 147 žáků.

Kategorii Benjamin společně vyhráli Vlastimil Pluhař z primy a a Anna Hrazdirová ze sekundy a. Oba podali vynikající výkon a získali plný počet bodů. Třetí místo obsadil Filip Jančík ze sekundy b.

Kategorii Kadet vyhrál Kryštof Olša z kvarty a, na druhém místě byla Amálie Nováková z tercie a a třetí místo získali společně Oto Skýpala z tercie a a Vojtěch Pecka z kvarty a.

Kategorii Junior vyhrál Štěpán Pospíšil ze sexty a, druhé místo obsadil Martin Skýpala ze sexty b a třetí byl Radim Dolák ze druhé a.

A konečně nejtěžší kategorii Student vyhrála Lenka Poljaková ze septimy a, druhý skončil Jan Botor ze čtvrté a a třetí místo obsadila Dominika Filipová z oktávy b.

Výsledková listina prvních deseti řešitelů z každé kategorie je přiložena a také visí na nástěnce matematiky v 1. patře, celkové výsledky zjistí žáci u svých vyučujících matematiky.

Vítězům gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

Štítek: Soutěže

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc