Ve škole řádil Matematický klokan

  27.3.2024  Aktuality

V pátek proběhlo školní kolo mezinárodní soutěže Matematický klokan.

Na naší škole se jí zúčastnilo 162 žáků. Kategorii Benjamin vyhrál Oliver Kozmon z primy a, druhý byl Vlastimil Pluhař ze sekundy a a třetí místo obsadil Tomáš Sahaj z primy b. Kategorii Kadet vyhrál Oto Skýpala z kvarty a před Danielem Žydelem z tercie a třetí místo získal David Barbořík z kvarty a.

Kategorii Junior vyhrál Denis Peťka, druhý byl Kryštof Olša a třetí Vojtěch Pecka, všichni z kvinty a. A konečně nejtěžší kategorii Student vyhrál Štěpán Pospíšil ze septimy a, druhý skončil Martin Skýpala ze septimy b a třetí místo obsadil Radim Dolák ze třetí a.

Výsledková listina prvních deseti řešitelů z každé kategorie je přiložena a visí na nástěnce matematiky v 1. patře, celkové výsledky zjistí žáci u svých vyučujících matematiky.

Vítězům gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za účast v soutěži.

Za PK matematiky
Mgr. Jitka Čtvrtníčková

Štítek: Soutěže

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc