Ústní maturitní zkoušky na GJŠ odstartovaly

  21.5.2024  Aktuality

Maturitní dvojtýden odstartovala třída oktáva a

Po radostech posledního školního týdne s posledním zvoněním a po "svatém týdnu" plným maximálního studijního nasazení došlo na finální fázi  - týden ústních zkoušek, plný smíšených pocitů. Zpočátku nervozní čekání, pak maximální stres vystřídaný zavařenou hlavou na "potítku", stadium osvícení při vlastní zkoušce (přichází občas, ale ne bezpodmínečně), a nakonec slastná úleva. A ve většině případů na úplném konci také radost z dobrého výsledku a vidiny nejdelších prázdnin ve studentském životě!

Tak tenhle emocionální kolotoč si vyzkoušela první várka studentů oktávy a. Byla to pánská jízda, a nutno dodat, že byla velmi úspěšná!

Pár fotografií přiloženo, zbytek na školním serveru.  

Štítek: Studentský život

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc