Studenti pomáhali na Míli pro mámu

  14.5.2024  Aktuality

Upřímné díky za účast a pomoc studentů naší školy na sobotním 12. ročníku mezinárodní akce Míle pro mámu, kterou pořádal Duha Klub Rodinka v parku Michalov na počest Dne matek s tematickým zaměřením na staré Slovany a jejich bohy.

Zapojení studentů a jejich nadšení pro věc se projevily na výborném průběhu akce a těžili z nich tak nejen návštěvníci, ale také náš tým organizátorů. Na akci bylo letos 490 registrovaných účastníků.

Poděkování patří studentkám a studentovi: Číhalová Magdalena; Hájková Magdalena; Janďourková Eva; Janďourková Lucie; Kopečná Eva; Malíková Simona; Passingerová Eliška; Pinková Barbora; Špaldová Michaela; Štěpaníková Lucie; Tomišková Kristýna; Vaculíková Adéla; Zbořilová Zuzana a Zeman Václav.

PhDr. Zuzana Babuščáková a
Mgr. Ivana Čagánková, Duha Klub Rodinka

Štítek: Studentský život

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc