Student GJŠ ve finále podnikatelské soutěže

  10.1.2021  Aktuality

Radim Plško z  oktávy postoupil do celostátního finále soutěže Soutěž&Podnikej.

Dne 18.12. se v prostorách prostorách Inovačního centra olomouckého krave v budově RCO v Olomouci konalo regionální finále podnikatelské soutěže pro středoškoláky Soutěž & Podnikej. V rámci tohoto tříměsíčního programu mají účastníci možnost vytvořit z pouhého nápadu promyšlený produkt, či službu. Webová aplikace je intuitivně provede procesem od validace trhu přes MVP (minimální životaschopný produkt) až po byznys plán. Celý program je završen oceněním nejlepších projektů porotou, kterou tvoří tři odborníci z různých odvětví.

Tento rok to bohužel kvůli nepříznivé epidemiologické situaci vyšlo pouhý den po zpřísnění vládních opatření. Celé setkání tak muselo proběhnout bez přítomnosti veřejnosti. Útěchou bylo online vysílání na facebookové stránce soutěže, kde se daly všechny prezentace projektů sledovat.

Naše škola měla v soutěži dvě želízka v ohni: Ivu Prečanovou a Radima Plška (oba z oktávy a). Mezi konkurencí 10 týmů se Radim dokázal umístit na krásném 1. místě a vybojoval si tak postup do celostátního kola, které je naplánováno na duben v Pražském HubHubu.

Oběma děkujeme za reprezentaci školy a přejeme Radimovi mnoho štěstí do celostátního finále.

Mgr. Lenka Ticháčková

Radim Plško, oktáva a

Štítky: Úspěchy Soutěže

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc