Školní kolo Pythagoriády

  10.11.2021  Aktuality

Minulý týden proběhlo za účasti všech tříd nižšího gymnázia školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda.

Kategorii určenou pro primy vyhrál Daniel Žydel z primy a, na druhém místě se společně umístili Jakub Čelechovský z primy b a Anna Hrazdirová z primy a. Mezi sekundány byla nejlepší Beáta Březíková ze sekundy a, na druhém místě skončila Lenka Rudolfová ze sekundy b a třetí se umístil Oto Skýpala ze sekundy a. Kategorii určenou pro tercie vyhrála Nicol Plšková, druhé místo společně obsadili Kryštof Olša a Marie Sohlichová, všichni z tercie a.

Novinkou pro letošní ročník byla kategorie určená pro kvarty. Vyhrál ji Lucian Poljak před Josefem Ministrem a Jonášem Menšíkem, všichni jsou žáci kvarty b.

Všem jmenovaným gratulujeme a všem řešitelům děkujeme za účast.

Výsledková listina úspěšných řešitelů visí na nástěnce matematiky v 1. patře nebo je k nahlédnutí zde v přílohách, a celkové výsledky zjistí žáci u svých vyučujících matematiky.

Štítek: Soutěže

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc