Robotix 2023

  9.3.2023  Aktuality

Ve středu 8.3. proběhla nám nejbližší robotická soutěž v okolí, a to již tradiční Robotix na přerovské Střední průmyslové škole.

Nejlepších výsledků dosáhl tým Combat Wombat ve složení Jáchym Kouba (VIIa) a Jindřich Kukla (VIa) v disciplíně Robo káry, ve které s přehledem zvítězili. V této disciplíně ještě zkusili štěstí naši benjamínci Vojtěch Pop spolu s Jakubem Čelechovským (oba IIb), kteří zatím spíše sbírali cenné zkušenosti a skončili 12.

Jáchym Kouba pak ještě nenašel konkurenta ve Sledovači čáry s jedním čidlem Open a vyhrál i tuto disciplínu. Jindřich Kukla zde obsadil pěkné 7. místo a další sledovač týmu Place Holder Pavla Hradila (VIb) skončil trochu smolně 8.

V kategorii SUMO 15x15 bez rozlišení věku se účastnila Anna Svačinová (2a), která skončila v základní skupině na 3., bohužel těsně nepostupovém místě.

V SUMO 20x20 se do úspěšného boje pustili Michael Zborek a Marek Škrabal (oba IIa) a po postupu do finálové skupiny nakonec urvali hezké 6. místo.

Mladší kategorie pak ještě reprezentovali ve sledovači pro ZŠ Filip Jančík a Jan Jehlář (oba IIb), kteří skončili 14. a Mikuláš Kašpařík společně s Oto Skýpalou (oba IIIa), kteří se potýkali s technickými problémy a nakonec obsadili místo 17.

Všem zúčastněným gratulujeme k předvedeným výkonům, děkujeme za reprezentaci školy a do budoucna přejeme hodně štěstí a chuti do práce.

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc