Projekt Erasmus+ „From Roots to Routes“ úspěšně zahájen

  19.2.2024  Aktuality

Ve dnech 5. až 7. února nás navštívili kolegové ze dvou středních škol, s nimiž se podílíme na projektu Erasmus+ „Od kořenů k cestám“: z I.E.S. Martín Rivero ve španělské Rondě a z Gymnazija Poljane ve slovinské Lublani.

Zahájili jsme tak spolupráci vzájemným poznáváním, výměnou zkušeností a nápadů a zejména přípravou první „mobility“, která se uskuteční na konci dubna právě u nás v Přerově.

Během intenzivní třídenní návštěvy jsme kolegy provedli po škole i po Přerově, navštívili ORNIS a Muzeum Komenského a ukázali jim historické centrum Olomouce. Už se těšíme, až se v dubnu znovu setkáme všichni společně i se studenty.

Za celý tým Erasmus+ B. Punge Puchalská

Štítek: Studentský život

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc