Předávání ředitelských pochval 2022

  10.7.2022  Aktuality

I když mají studenti za sebou zážitky prvního prázdninového týdne, ohlédněme se ještě krátce za uplynulým školním rokem.

Kromě výuky a akcí spojených se školní výukou jako jsou exkurze, výlety  apod. učastní se žáci našeho gymnázia v hojné míře také mnohých vědomostních, dovednostních i sportovních soutěží.

A že jich není zrovna málo, a že v nich dosahují opravdu skvělých výsledků – o tom svědčí velké množství pochval ředitele školy slavnostně předávaných  vždy v den závěrečného vysvědčení v aule školy. Tyto pochvaly dostávají žáci za úspěšnou reprezentaci školy převážně v krajských a celostátních kolech soutěží.

Letošní rok bylo rozdáno přes 90 ředitelských pochval, a tak aula při slavnostním předávání doslova praskala ve švech. Každé jednotlivé předání pak všichni zúčastnění ocenili mohutným potleskem, svědčícím o uvědomění si obrovského kusu práce odvedeného na dosažení tohoto ocenění.

webmaster

Štítky: Soutěže Úspěchy

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc