Poslední letošní lyžařský výcvikový kurz

  22.2.2022  Aktuality

… absolvují právě žáci sekund.  

I když to tady ve městě vypadá, že jaro je nejen za dveřmi, ale už ve dveřích, možná dokonce vešlo, na Karlově studenti sekund vesele lyžují, a nic nenasvědčuje tomu, že by to mělo snad být jinak.

Byť jsou v posledních dnech teploty spíše nad než pod bodem mrazu, stále je na čem lyžovat. A tak si žáci sekund můžou užívat nejen pohybu na čerstvém vzduchu, ale také toho, čeho se v posledních měsících nedostávalo nejvíc. Zábavy v kolektivu třídy, pohody, legrace a vůbec všeho, co ke studentskému životu patří.

Přejeme jim, ať jim počasí vydrží co nejdéle, a ať si to náležitě užijí nejen oni, ale bez starostí také jejich instruktoři :)

webmaster

Štítek: Studentský život

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc