Pekla celá škola

  22.12.2023  Aktuality

Ještě než se žáci GJŠ rozešli na vánoční prázdniny, rozvoněla se celá škola vánočním cukrovím a spoustou dalších dobrot. 

Studentský senát totiž vyhlásil celoškolní soutěž „Peče celá škola“ a doufal, že se sejde alspoň pár odvážlivců, ochotných „jít s kůží na trh“ a dát k posouzení (VLASTNORUČNĚ A BEZ POMOCI MAMINEK!! - podmínka soutěže) upečené nejen cukroví, ale jakýkoliv jiný cukrářský výrobek.

Co se strhlo potom, nečekal naprosto nikdo! Hromada mladých kuchařů zaplavila nejen vestibul školy, ale i další přilehlé prostory. V ten okamžik snad na místě odborných porotců (z rad zaměstnanců i studentů školy) nechtěl být naprosto nikdo. Lákavé ochutnávání dobrot se pro ně změnilo v peklo hledání jehly v kupce sena - tedy nejlepšího výtvoru mezi samými skvělými dobrotami. Ještě že alespoň rozdělení do více kategorií pomohlo porotcům ocenit hromadou cen plejádu vítězů.

Jména výherců ovšem nejsou pro tento článek tolik důležitá. Vyhrál totiž každý, kdo se rozhodl poměřit síly se spolužáky napříč ročníky, a načerpat inspiraci pro klání příští. Lze si totiž jen stěží představit, že by se podobná akce snad mohla v budoucnu nezopakovat ;-)

Tak dobrou chuť a krásné a sladké svátky!

webmaster

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc