Okresní kolo MO kategorie Z9 2021

  13.2.2021  Aktuality

Na konci ledna se uskutečnilo okresní kolo kategorie Z9, určené pro žáky 9. ročníků základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.

Přes všechny problémy spojené se zavřenými školami se rozbíhají tradiční soutěže, mezi něž patří i matematická olympiáda.

Žáci naší školy opět projevili svůj zájem o matematiku a příklady domácího kola úspěšně vypočítalo 10 z nich. Všichni potom také byli úspěšnými řešiteli okresního kola, které řešili v domácím prostředí. Vítězem okresního kola se stal Jiří Pokluda z kvarty b, na druhém až čtvrtém místě společně skončili Lucian Poljak z tercie b a Jan Polívka z kvarty b.

Našim žákům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí v krajském k0ole, které by mělo proběhnout v polovině března. Jakým způsobem bude organizováno a kolik žáků do něj postoupí, bude teprve rozhodnuto.

Můžete se podívat i na výsledkovou listinu.

Štítek: Soutěže

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc