Malba ve veřejném prostoru – „Bluďák“

  29.5.2023  Aktuality

Od pondělí 22. do čtvrtka 25. května malovala skupina našich studentů motivy z dětských počítačových her na stěny starého betonového bludiště ve vnitrobloku ulice Bohuslava Němce v Přerově.

Náměty vybrali a připravili studenti během jarních měsíců. Práci samotné předcházela komunikace s městem, od kterého jsme získali finance a hledání zázemí s toaletami, zdrojem vody i s možností uskladnit vždy přes noc veškeré barvy a další nezbytné věci.

Všichni studenti si zaslouží za pilnou práci, dobré nápady a vytrvalost velkou pochvalu. Velké díky patří sdružení Most k životu, které nám ochotně poskytlo po všechny dny azyl a panu Matouškovi z prodejny barev a laků na Velké Dlážce za bezplatnou dopravu materiálu k malbě.

Helena Netopilová
 

Štítek: Studentský život

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc