Logická olympiáda 2020 - nominační kola

  30.10.2020  Aktuality

Také letos proběhla nominační kola Logické olympiády. Z naší školy se zúčastnilo celkem 129 žáků.

V kategorii B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií) se nejlépe umístili tito žáci: Lucian Poljak (tercie b), Kryštof Olša (sekunda a), Vojtěch Zámorský (kvarta a), Filip Žydel (tercie a).

V kategorii C (střední školy) byli nejlepší Dominika Filipová (sexta b), Tomáš Drkoš (septima b), Ondrej Dulanský, Vendula Onderková a Anna Pecháčková (všichni septima a), Ondřej Foldyna, Lucie Dorazilová (oba oktáva b), Kateřina Zaoralová, Vít Ulehla a Amálie Dostalíková (všichni oktáva a), Eliška Andrýsková a Lenka Poljaková (obě kvinta a) a Jan Botor (druhá a).

Všichni vyjmenovaní žáci postupují do krajského kola, které letos výjimečně proběhne on-line formou.

Děkujeme všem žákům, kteří se zapojili do řešení netradičních logických úloh a postupujícím přejeme hodně štěstí v krajském kole.

Marta Lupačová

Štítek: Soutěže

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc