Krajské kolo Logické olympiády

  14.11.2021  Aktuality

Gymnázium Jakuba Škody bude mít svého reprezentanta v logické olympiádě na Pražském hradě.

Krajské kolo Logické olympiády, kterou pořádá společnost Mensa, se letos uskutečnilo konečně tradiční prezenční formou v pátek 5. listopadu v Prostějově. Z nominačního kola do krajského semifinále postoupilo z naší školy dvanáct žáků. Deset z nich se zúčastnilo krajského kola, a to Lucie Danišová z primy b, Filip Večeřa ze sexty a, Nguyen Thi Hoang Ánh ze 4.a, Jakub Maťa ze 4.b, Anna Pecháčková a Ondrej Dulanský (oba z oktávy a), Lukáš Dostal, František Schröpfer, Vojtěch Schröpfer a Tomáš Drkoš (všichni z oktávy b).  

Všichni důstojně reprezentovali naši školu a zaslouží si naše poděkování.  

Nejlepší umístění získal Tomáš Drkoš, který obsadil třetí místo a získal si tak postup do celostátního kola, které se uskuteční přímo na Pražském hradě v PrazeAnna Pecháčková se umístila na místě pátém.  

Tomášovi přejeme ve finále mnoho úspěchů. 

Štítky: Soutěže Úspěchy

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc