Kapybary na vytouženém Grandfinále – pIšQworky 2023 v Brně.

  13.12.2023  Aktuality

Týmu Kapybary se splnil sen a účastnil se Grandfinále, které bylo vyvrcholením letošní sezóny.

Ve čtvrtek 7. 12. 2023 v brzkých ranních hodinách vyrazil vlakem tříčlenný tým ve složení Vladimír (sekunda a) a Michail (sekunda b) Vasyliukovi a Vítek Přikryl (kvarta a) do Brna na závěrečné kolo Mistrovství škol v piškvorkách pro základní školy. Cesta do Brna byla pro tým nejen velkou výzvou a očekáváním, ale i příležitostí k posílení týmového ducha.

V atriu Fakulty sociálních studií Masarykovi univerzity se setkalo 32 nejlepších týmů ze všech krajů České republiky i ze Slovenska. Turnaj se sestával z osmi kol, hrálo se o každý bod, duely byly velmi vyrovnané.

„Po každém kole jsme napjatě sledovali výsledky na webu a pozorovali, jak jsme umístění v tabulce. Čím výše jsme byli, tím těžší soupeř nás čekal v kole následujícím,“ komentuje Michail Vasyliuk.

Kapybary dokázaly, že týmová spolupráce a vzájemná podpora jsou významnými faktory úspěchu. I přes náročné soupeře si udržely svého bojovného ducha a zaslouženě si odnesly diplomy a odměnu za 12. místo.

„Byla to skvělá zkušenost. Naučili jsme se, jak je důležité držet pohromadě, podporovat jeden druhého a nevzdávat se,“ sdílí Vítek Přikryl.

Kluci se cestou domů nechali unést vlnou euforie - chystali ambiciózní plány do budoucna, a klíčem k jejich úspěchu je posílení týmu o nové talentované hráče.

„Chceme najít ty nejlepší hráče na naší škole, kteří s námi budou sdílet nadšení pro piškvorky a budou mít odhodlání dosáhnout až na vítězství a putovní pohár,“ prozrazuje kapitán týmu Vladimír Vasyliuk.

Týmu děkujeme za reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších úspěchů!

Eva Březinová

Štítky: Soutěže Úspěchy

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc