Hodiny francouzské konverzace se Samuelem Bidaudem

  2.5.2021  Aktuality

Naši studenti francouzštiny z kvart, kvint, sext a také z 1. ročníku mají nyní možnost promluvit si v hodinách fracouzštiny s rodilým mluvčím.

Jmenuje se Samuel Henri Bidaud a působí jako odborný asistent katedry romanistiky Filozofické fakulty na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Kromě toho, že je odborníkem na francouzskou jazykovědu a literaturu, umí také dobře česky a překládá. Odkud přesně pochází? Která česká díla již přeložil? Jak dlouho u nás už žije a proč si vybral ke svému pobytu právě Olomouc? Na všechny tyto otázky (a určitě i na mnohé další) sympatický Sam studentům rád odpoví. Právě začínáme, « on y va » *

Kateřina Krejčí

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc