Gymnáziem chodil Mikuláš

  5.12.2023  Aktuality

V úterý 5. prosince čekalo studenty našeho gymnázia překvapení. Přestrojení členové studentského senátu se vydali do jednotlivých tříd jako Mikuláš, anděl a čerti.

Přestrojení do kostýmů Mikuláše, anděla a čertů bylo tak dokonalé, že by se k nim snad samotní svatí rádi přidali :)

Senátní Mikuláš se svou družinou přinesl spoustu radosti a veselých okamžiků, ale měl v plánu nejenom nadělit drobné dárky, ale také zorganizovat sbírku Úsměvy seniorům. A čerti se tuze činili a dělali všechno, co by čerti měli dělat, aby se do kasičky vybralo co nejvíc. Ale samozřejmě - s čertovskou laskavostí s úsměvem na rtech!

Naše gymnázium se tak stalo místem, kde se setkala zábava, humor a dobročinnost. Mikuláš, anděl a nakonec i čerti nám připomněli, že všichni jsme schopni udělat něco dobrého a vykouzlit úsměv na tváři druhých.

Takže příště, až uvidíte Mikuláše ve škole, nezapomeňte na to, že se může jednat o nečekané překvapení od našeho Studentského senátu. A když budete mít možnost, zapojte se a přispějte dobročinné sbírce. Uvidíte, že to bude zážitek plný smíchu, radosti a především dobrého srdce!

webmaster + AI

Štítek: Senát GJŠ

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc