Fyzikální soutěž

  26.3.2024  Aktuality

V březnu proběhlo vyhodnocení celoškolní fyzikální soutěže.

Každoročně připravuje tým fyziků GJŠ sadu zajímavých fyzikálních úloh, a desítky studentů měří svůj ostrovtip, síly i znalosti  v 7 kategoriích dle příslušného ročníku. A každoročně bývá zápolení napínavé až do posledních minut. Jsme rádi, že si fyzika na naší škole získala tolik příznivců, těšíme se zase za rok, a děkujeme všem účastníkům nejen za hojnou účast, ale také za skvěle odvedenou poctivou práci při řešení nelehkých úloh.

Nejlepší řešitelé v každé kategorii byli jako obvykle oceněni na slavnostním vyhlášení v aule školy. Fotografie některých oceněných si můžete prohlédnout ve fotogalerii a v příloze najdete kompletní výsledkovou listinu.

Tým Fyzikální soutěže

Štítek: Soutěže

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc