Den otevřených dveří 2023

  7.12.2023  Aktuality

Ve středu 6. prosince se gymnázium otevřelo veřejnosti při Dni otevřených dveří, poskytující nevšední příležitost návštěvníkům nahlédnout do světa vzdělávání.

Návštěvníci, tvoření jak zvědavými rodiči, tak žáky, kteří se přišli podívat na místo, kde by rádi pokračovali ve studiu, ukázali, že existuje výrazný zájem o naši instituci a kvalitu vzdělání, kterou poskytujeme.

Naši talentovaní studenti se stali ambasadory své školy. V jednotlivých částech gymnázia prezentovali nevšední pokusy z oblastí fyziky, chemie, zněl zpěv pěveckého sboru i tóny kytar,  Návštěvníci měli možnost nejen obdivovat výsledky, ale také interagovat prostřednictvím matematických kvízů, hádanek a ukázek programování robot, či vyzkoušet si, jak funguje umělá inteligence.

Významnou součástí dne byla také možnost setkat se s vedením školy. Rodiče využili příležitosti k získání konkrétních informací týkajících se přijímacího řízení pro nadcházející školní rok. 

Děkujeme všem návštěvníkům za projevený zájem i vděčné publikum, i všem, kteří se postarali o bezchybný průběh celé akce. 

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc