Debatéři z GJŠ stále soutěží

  8.5.2023  Aktuality

Sezóna skončila, ale debatování stále pokračuje...

Letošní debatní sezóna skončila v dubnu velkým finále, které se již tradičně konalo v Praze. Náš tým Přerovský smog (K. Olša, D.Habáň, M.Harašta, J.Nezhyba) se po své první debatní sezóně do tohoto finále probojoval, i když tam se mu už tolik nedařilo a v celkovém pořadí všech 39 letošních týmů, se umístil na 12. místě. Přesto byla naše účast velmi přínosná nejen z hlediska nových debatních zkušeností, ale také v možnosti nahlédnout do reprezentativních míst Senátu Parlamentu ČR.

Tím ale naše soutěžení neskončilo. Ve středu 3.5.2023 se na Arcibiskupském gymnáziu v Kroměříži konal Debatní turnaj O Stojanův pohár, kterého se zúčastnilo celkem deset týmů z Kroměříže, Valašského Meziříčí, Velehradu, Brna a Přerova. Náš staronový tým Marcelovci, ve složení: Kryštof Olša, Matěj Harašta a Marek Malík, získal první místo a pohár si odvezl. Náš druhý tým Hanáci, jehož členové jsou Martin Anděl, Martin Kleiber a Vojtěch Jemelka, skončil na pěkném šestém místě.

Všem moc děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně chuti do další práce i v příštím školním roce.

Debatní Klub GJŠ Přerov

Štítek: Debatní liga

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc