2. místo na Olympiádě!

  1.2.2023  Aktuality

Jak zhodnotila naše úspěšná olympionička své působení na Olympiádě dětí a mládeže?

Minulý týden jsem soutěžila v šachách na Olympiádě dětí a mládeže. V soutěži jednotlivců zabodoval pouze náš nejmladší šachista, ovšem naše šachová výprava se více soustředila na turnaj družstev. Intenzivně jsme pracovali na stmelení a dobré atmosféře v týmu.

Tento turnaj se hrál ve čtvrtek tempem 3 min + 2s/tah systémem každý kraj se všemi ostatními (13 kol). Když jsme 1. i 2. kolo vyhráli 4-0, začali jsme si věřit na medaili. Mně osobně se podařilo získat 9,5 bodu, kluci hráli výborně. V posledním kole jsme museli vyhrát, abychom získali medaili, a to se nám těsně povedlo. Nakonec jsme se radovali ze stříbra.

Medaile jsou velmi vyvedené, takže jsem si jednu (nebo dvě :D) přála už před olympiádou. Akce byla skvělý zážitek, organizace byla dokonalá, moc jsme si to užili. Všem, kdo budou soutěžit na dalších ročnících olympiády, držím palce a užijte si to!

Beáta Březíková

Štítky: Soutěže Úspěchy

Spolupracujeme

Naši sponzoři

Gymnázium Jakuba Škody Komenského 29, Přerov 750 11

Gymnázium Jakuba Škody patří k prestižním středním školám nejen Olomouckého kraje, který je jejím zřizovatelem, ale celé ČR. Za svou více než stopadesátiletou existenci si vybudovalo pověst významné vzdělávací instituce. Nabízíme studentům špičkové prostředí a vybavení. My sami ale za nejcennější, co jim můžeme nabídnout, považujeme roky strávené s lidmi, kteří je opravdu chtějí něco naučit.

00 842 966
DIČ
CZ00 842 966
Číslo účtu
9330831 / 0100
ID datové schránky
3wedmtg

e-mail
telefon
+420 581 706 711
kde nás najdete
mapy.cz
 
Přehled všech kontaktů

Zřizovatel školy

Fakultní škola UP Olomouc