Vyučující fyziky

      V současné době vyučuje fyziku na naší škole sedm aprobovaných učitelů.

Číst dál: Vyučující fyziky

Úspěchy studentů 2017 - 2018

poharJako každoročně, i ve školním roce 2017 - 2018 naši studenti výborně reprezentovali v řadě fyzikálních soutěží. Přehledné výsledky naleznete v tabulkách níže. Všem studentům děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy a přejeme jim hodně úspěchů i ve školním roce 2018 - 2019. Výsledky starších ročníků budou postupně přidávány do archivu.

Číst dál: Úspěchy studentů 2017 - 2018

Úspěchy studentů ve školním roce 2016 - 2017


Fyzikální olympiáda

Číst dál: Úspěchy studentů ve školním roce 2016 - 2017

Výsledky krajských kol FO 2018

V průběhu dubna 2018 proběhla krajská kola 59. ročníku fyzikální olympiády ve všech zbývajících kategoriích (kategorie A proběhla v lednu). Naši studenti se do nich probojovali v hojném počtu a ani při řešení krajského kola se neztratili.

V nejvyšší kategorii A se mezi úspěšné řešitele dostala Jana Pallová na 5. místě a Vít Horčička v těsném závěsu na místě 6.

Krajská kola kategorií B, C, a D proběhla ve stejném termínu. Kategorie E pak v samostatném termínu. V tabulce níže naleznete jména úspěšných řešitelů. celkové výsledky si můžete prohlédnout na stránkách krajské komise FO.

Číst dál: Výsledky krajských kol FO 2018

Výsledky FS 2017 - 2018

 

Číst dál: Výsledky FS 2017 - 2018

Školní fyzikální soutěž

Výsledky školní fyzikální soutěže 2017 - 2018 si můžete prohlédnout zde. Vítězům gratulujeme, ostatním děkujeme za hojnou účast a těšíme se na další ročník.

Číst dál: Školní fyzikální soutěž

Astronomická olympiáda

Prezenční část krajského kola Astronomické olympiády v kategoriích CD, EF, GH proběhne v pátek 23.3. 2018 v prostorách laboratoře fyziky. Začátek je stanoven na 8:40. Podmínkou účasti je vyřešení a odevzdání úloh (stačí na místě) domácí části.

Zveřejněn kalendář ročníku 2017 - 2018

Zadání a pokyny pro krajské kolo AO kategorie CD, EF a GH

 Astronomická olympiáda je určena zájemcům o přírodní vědy, o astronomii, o soutěžení, všem s chutí poměřit si svoje znalosti. Astronomická olympiáda probíhá na základních školách, víceletých gymnáziích a středních školách tříkolově. Mladším řešitelům Astronomická olympiáda nabízí netradiční pojetí přírodovědné soutěže, ať už možností používat libovolné pomůcky ve školním kole nebo praktickými úlohami v druhém kole. Středoškolská kategorie nabízí náročnější úlohy. Na letošní ročník tradičně naváže soustředění pro nejúspěšnější řešitele s cílem vybrat českou delegaci na Mezinárodní astronomickou olympiádu. Astronomickou olympiádu pořádá Česká astronomická společnost. Olympiáda je podporována Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy jako soutěž v kategorii A.

Číst dál: Astronomická olympiáda