Okresní kolo Matematické olympiády 2015

Ve středu 8.dubna 2015 se uskutečnilo okresní kolo MATEMATICKÉ OLYMPIÁDY pro kategorie Z6, Z7 a Z8. Žáci přerovského okresu již tradičně soutěžili na naší škole a v Hranicích na ZŠ Struhlovsko.

Žáci naší školy již tradičně nezklamali a obsadili nejvyšší příčky. V kategorii Z6 (určené žákům šestých tříd a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií) se o první místo s plným počtem bodů podělili Ondřej Dulanský a Anna Pecháčková (ještě s Eliškou Takačovou, žákyní kojetínského gymnázia). Vítězem kategorie Z7 se stal Darian Poljak, třetí místo se stejným počtem bodů obsadili Martin Šváb a Amálie Dostalíková. V kategorii Z8 patřilo naší škole druhé místo, které vybojoval Jaroslav Hradil (ten se o své místo dělí také s žákem kojetínského gymnázia Jakubem Okruhlicou).

Všem našim úspěšným olympionikům blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Výsledkové listiny jsou k nahlédnutí ZDE.

Předmětová komise matematiky