Krajské kolo logické olympiády 2017

2017-lo-krajKrajské kolo logické olympiády, kterou pořádá společnost  Mensa, se letos uskutečnilo  3.listopadu v Prostějově. Z nominačního kola  postoupilo do  krajského semifinále  dvanáct  žáků naší školy:

Eliška Andrýsková (IIa), Dominika Filipová (IIIb), Ondrej Dulanský  a Vendula Onderková (oba IV a), Jakub Harašta (IVb), Amálie Dostalíková a Vít Ulehla (oba Va), Jaroslav Hradil (VI b), Denisa Chytilová (VIIb), Daniel Čechák a Julie Dostalíková (oba VIIIb) a Zuzana Kovářová (4a).

Naši žáci se statečně vypořádali se zadanými úkoly a důstojně reprezentovali naši školu. Nejlépe se umístil Jaroslav Hradil, který ve své kategorii vyhrál, třetí ve své kategorii byla Denisa Chytilová a páté místo obsadila Vendula Onderková. Všichni tři postupují do celostátního finále, které se bude konat na konci listopadu v Praze. 

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a postupujícím žákům přejeme hodně štěstí ve finále.

Mgr. Marta Lupačová