Úspěch dívek v sálové kopané

kopana-divky5.dubna 2017 se na Obchodní Akademii v Přerově uskutečnil již jedenáctý ročník turnaje dívek v sálové kopané. Naše družstvo složené z hráček Jany Hrudíkové (1 A), Marie Číhalové (1 A), Michaely Hynčicové (1A), Hany Zolotěnkové (1 B), Barbory Slováčkové (V b), Eleny Sekaninové (V a), Anny Zubíkové (V a), Moniky Hausnerové (2 A) obsadilo v silné konkurenci přerovských středních škol 3. místo.

Děvčata hned v úvodu narazila na pozdější vítězky celého turnaje a sehrála s nimi vyrovnaný souboj o vítězství. Sportovní štěstí však bylo i přes nasazení srdíčka na straně soupeřek. Po zbytek turnaje si vedlo naše družstvo takřka vítězně. Děvčata předváděla na hřišti velice pěknou hru s plným fotbalovým nasazením.

Celému týmu k jejich umístění blahopřejeme a děkujeme jim za vzornou reprezentaci školy.

Monika Hausnerová