Okresní kolo MO 2016 Z6 - Z9 - studenti GJŠ opět „na bedně“

ok-mo-2016-1V úterý 7.dubna 2016 se uskutečnilo okresní kolo MATEMATICKÉ OLYMPIÁDY pro kategorie Z6, Z7 a Z8.

Žáci přerovského okresu již tradičně soutěžili na naší škole a v Hranicích na ZŠ Struhlovsko. Žáci naší školy již tradičně obsadili nejvyšší příčky. V kategorii Z6 (určené žákům šestých tříd a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií) zvítězil Jan Navrátil.

V kategorii Z7 obsadili všechny medailové pozice žáci naší školy – vyhrála Vendula Onderková, druhý byl Ondrej Dulanský a třetí Hana Nesvadbová. Také v kategorii Z8 patřily medaile naší škole. Vítězkou se stala Amálie Dostalíková před druhým Vítem Ulehlou a třetím Martinem Švábem.

ok-mo-2016-1Všem našim úspěšným olympionikům blahopřejeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy. Výsledkové listiny jsou k nahlédnutí ZDE (Z6, Z7, Z8).

Předmětová komise matematiky

PSS